Ikona aktualności

Aktualności

Usługa polimeryzacji

Tak może wyglądać Twoja podłoga jeśli zlecisz nam usługę polimeryzacji.
Polimeryzacja to proces w wyniku którego możemy zabezpieczyć podłogę przed zniszczeniem. Proces powtarzamy tak długo, aż uzyskamy idealną posadzkę. Jeśli masz pytania, potrzebujesz wyceny napisz lub zadzwoń.

Specjalistyczne sprzątanie obiektów przemysłowych

IMPULS Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp. od 35 lat świadczy usługi sprzątania dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych i logistycznych. Główna specjalność Spółki to kompleksowe utrzymanie czystości zakładów.

System 4 kolorów w sprzątaniu.

To zasada która pozwoli nam na nie przenoszenie zanieczyszczeń z jednego miejsca na drugie. Używając czerwonej ścierki i środka myjąco- dezynfekującego o tym samym kolorze posprzątamy obszar łazienkowy.

Zabezpieczanie imprez

Impuls Sp. z o.o. specjalizuje się w ochronie imprez masowych tj. festyny, dożynki, koncerty, dni miasta, Współpracujemy z okolicznymi gminami – wieloletnie doświadczenie i bezpieczeństwo to gwarancja jakości naszej pracy, podparta referencjami.

Specjalistyczna grupa doczyszczeniowa

Szybkie i skuteczne sprzątanie obiektów to nasza specjalność! Posiadamy specjalistyczną grupę doczyszczeniową. Wykonujemy prace wysokościowe i specjalistyczne.