Historia firmy

 Nasze początki datują się od 1982 r., kiedy działalność gospodarczą rozpoczęło Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „PUH” Irena Woźna. Niebawem w oficjalnym logo znalazł się znak handlowy impuls, który stał się znakiem rozpoznawczym firmy.

Prężny rozwój, początkowo niewielkiego, rodzinnego zakładu Państwa Woźnych: Ireny, Janusza i Anety wymuszał zmiany strukturalne i personalne. Od 01.10.2013 powstało Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „PUH” Irena Woźna Sp. z o.o.
01 października 2014 r. doszło do połączenia  Prywatnego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowo – Usługowego „PUH” Irena Woźna Sp. z o.o. z „Impuls” Sp. z o.o. Na skutek powyższego doszło również do zmiany firmy Prywatnego Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowo – Usługowego „PUH” Irena Woźna Sp. z o.o. na IMPULS Sp. z o.o.

 Głównym przesłaniem kierownictwa i pracowników pozostaje wszechstronne zaspokojenie rosnących oczekiwań klienta. Właśnie z myślą o Nim na bieżąco śledzimy i wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia światowej technologii oraz profesjonalizujemy kadry pracownicze.
Motywem przewodnim Spółki pozostaje odciążenie podmiotów gospodarczych od wszelkiej aktywności pozaprodukcyjnej (usługi utrzymania czystości, utrzymania terenów zewnętrznych, ochrony mienia, pomocy przy czynnościach okołoprodukcyjnych, niszczenia dokumentów itp.).
 
Trafność podejmowanych przedsięwzięć potwierdzają kontrahenci, którzy wysoko cenią sobie nasze doświadczenie, profesjonalizm, a zwłaszcza indywidualne i elastyczne podejście do zgłaszanych potrzeb.
 
Równie wysoko ceniona jest nasza obecność i wszechstronna pomoc kierowana do środowiska osób niepełnosprawnych. Od wielu lat pozostajemy tytularnym sponsorem Klubu Sportowego START w Gorzowie Wlkp.,  zrzeszającego osoby niepełnosprawne, którego sportowcy posiadają na swoich kontach medale Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata, Europy, Polski i wielu innych zawodów sportowców niepełnosprawnych.

Z nami współpraca się opłaca !

 • Jako Zakład Pracy Chronionej stwarzamy naszym klientom możliwość uzyskania ulgi we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości ponad 50%-90% realizowanej usługi netto.

 • Uzyskujecie Państwo możliwość włączenia się do misji przywracania niepełnosprawnych do życia społeczno – zawodowego.

 • Uzyskujecie Państwo sposobność wspierania rozwoju fizycznego młodych ludzi uprawiających sport.

 • Wiarygodny i rzetelny wspólnik zawsze pozostaje w cenie.

 • Certyfikaty

   

  Odpis na PFRON

  IMPULS Sp. z o.o. jest Zakładem Pracy Chronionej (ZPCHr). Oznacza to, że zamawiającemu u nas usługi przysługuje obniżenie wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z tytułu realizacji przez Zakład Pracy Chronionej usług na rzecz zakładu zobowiązanego do dokonywania wpłat, na podstawie ustawy z dnia 9 listopada 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (tj. Dz. U. z  2011 nr 127 poz. 721 z zm.).

  Zarząd Spółki

  Lech Biernat

  Prezes Zarządu

  Agnieszka Kaszczyńska

  Wiceprezes Zarządu

  Agnieszka Pacek-Matuszewska

  I Wiceprezes Zarządu

  Jerzy Jankowski

  Wiceprezes Zarządu

  Leszek Kozłowski

  Wiceprezes Zarządu

  Maciej Szykuła

  Wiceprezes Zarządu

  Pomagamy

  IMPULS Sp. z o.o. jest sponsorem Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych START w Gorzowie Wlkp. Duży wkład finansowy i merytoryczny firmy ma swoje odzwierciedlenie w wynikach sportowych uzyskiwanych przez zawodników tego klubu. Firma również wspiera finansowo działalność Uniwersytetu III Wieku a także Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Gorzowie Wlkp.

  WSPIERAMY:

  • GORZOWSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

  • MINI BASKET LIGA

  • UNIWERSYTET III WIEKU GORZÓW WLKP.

  • LWOWIACY – TOWARZYSTWO MIŁOSNIKÓW LWOWA I  KRESÓW POŁUDNIOWO – WSCHODNICH W GORZOWIE WLKP

  Zobacz więcej