http://impuls24.pl/wp-content/uploads/monitoring-red.png

Monitoring

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Oferujemy szeroki zakres usług ochrony

System monitoringu alarmowego i wizyjnego zapewnia całodobową ochronę obiektu poprzez stały odbiór sygnałów do własnego Centrum Monitorowania Alarmów (CMA) i Centrum Monitoringu Wizyjnego ( CMW) wraz ze współdziałaniem naszych Grup Interwencyjnych.

Dysponujemy Grupami Interwencyjnymi składającymi się z kwalifikowanych pracowników ochrony wyposażonych w broń palną i środki przymusu bezpośredniego, dysponujących oznakowanymi samochodami. W przypadku naruszenia systemu alarmowego czy wykrycia ruchu w polu widzenia kamer do stacji monitorowania ( CMA) wysyłany zostaje sygnał informujący o rodzaju zagrożenia w danym obiekcie. Dyżurny podejmuje decyzję o wysłaniu Grupy Interwencyjnej.

Niezależnie od monitorowania obiektów, projektujemy, wykonujemy oraz konserwujemy wszelkie systemy zabezpieczenia technicznego jak i inne systemy niskoprądowe, tj. systemy alarmowe ( SSWiN), systemy telewizji dozorowej ( CCCTV), system kontroli dostępu (KD), system automatyki wjazdu i przejścia ( szlabany i bramki obrotowe), sieci komputerowe ( LAN), systemy pożarowe (SAP).

Oferujemy również najnowocześniejsze rozwiązania w instalacji telewizji dozorowej, która pozwala na pełną rejestrację, bezpośrednią obserwację zdarzeń na terenie danego obiektu. Obraz z kamer może być nagrywany i przekazywany do wskazanych odbiorców na terenie obiektu lub z wykorzystaniem Internetu do dowolnego odbiorcy.

Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia do monitoringu to:
  • Nadajniki GSM ( monitoring obiektów)
  • Nadajniki GPRS ( monitoring obiektów)
  • Nadajniki LAN ( monitoring obiektów)
  • Nadajniki GPS (monitoring pojazdów)
  • Enkodery IP ( monitoring wizyjny)

Nasza oferta obejmuje całodobowy serwis zamontowanych systemów. Zastosowanie naszego systemu monitoringu zapewnia naszym klientom znaczne zniżki stawek ubezpieczeniowych.