Ikona aktualności

Aktualności

Zwycięzca konkursu „Dobra Firma 2021”

W roku 2021 znaleźliśmy się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców i zostaliśmy uhonorowani dyplomem '' Dobra Firma'' w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności przyczyniając się do rozwoju regionu i tworzenia miejsc pracy.
COVID-19

COVID-19 – Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania

IMPULS Sp. z o.o., świadcząca od kilkudziesięciu lat usługi w zakresie utrzymania czystości i dozorowania mienia, w obliczu szerzącej się epidemii, związanej z pojawieniem się koronawirusa 2019-nCOV, oferuje bezpieczny sposób dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania.

Usługa polimeryzacji

Tak może wyglądać Twoja podłoga jeśli zlecisz nam usługę polimeryzacji.
Polimeryzacja to proces w wyniku którego możemy zabezpieczyć podłogę przed zniszczeniem. Proces powtarzamy tak długo, aż uzyskamy idealną posadzkę. Jeśli masz pytania, potrzebujesz wyceny napisz lub zadzwoń.

Specjalistyczne sprzątanie obiektów przemysłowych

IMPULS Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp. od 35 lat świadczy usługi sprzątania dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych i logistycznych. Główna specjalność Spółki to kompleksowe utrzymanie czystości zakładów.