Monitoring

 

Usługi monitoringu

System monitoringu zapewnia całodobową ochronę obiektu poprzez stały odbiór sygnałów do własnego Centrum Monitorowania Alarmów (CMA) wraz ze współdziałaniem naszych Grup Interwencyjnych.

Grupy Interwencyjne składają się z kwalifikowanych pracowników ochrony wyposażonych w broń palną i środki przymusu bezpośredniego, dysponujących oznakowanymi samochodami. W przypadku naruszenia systemu, do dyżurnego stacji monitorowania CMA wysyłany jest określony sygnał informujący o rodzaju zagrożenia w danym obiekcie i podjęcie przez niego decyzji o wysłaniu Grupy Interwencyjnej.

Niezależnie od monitorowania obiektów, projektujemy, wykonujemy oraz konserwujemy systemy alarmowe, które posiadają wymagane atesty.

Oferujemy również najnowocześniejsze rozwiązania w instalacji telewizji dozorowej, która pozwala na pełną rejestrację, bezpośrednią obserwację zdarzeń na terenie danego obiektu. Obraz z kamer może być nagrywany i przekazywany do wskazanych odbiorców na terenie obiektu lub z wykorzystaniem internetu do dowolnego odbiorcy.

Zastosowanie naszego systemu monitoringu zapewnia naszym klientom znaczne zniżki stawek ubezpieczeniowych.

ADRES
Impuls Sp. z o. o.
ul. Poleska 19 D
66-400 Gorzów Wlkp.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
7:30 – 15:30

KONTAKT
Telefon: +48957252600
E-mail: marketing@impuls24.pl

IMPULS Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.