Ochrona

Fizyczna ochrona osób i mienia

Ochronę osób i mienia prowadzimy w systemie całodobowym jak również dostosowujemy się do wymogów kontrahentów. Nasi pracownicy zabezpieczają mienie przed kradzieżą i zapobiegają wszelkim działaniom o charakterze przestępczym.

W razie zagrożenia wspomagamy pracowników ochrony Grupami Interwencyjnymi, które składają się z wyszkolonych, wyposażonych w broń i środki przymusu bezpośredniego pracowników.

Do każdego chronionego obiektu opracowujemy plan ochrony, w którym zawarte są szczegółowe zakresy zadań do realizacji przez naszych pracowników ochrony oraz instrukcje postępowania w sytuacjach zagrożeń na obiekcie.

 Dla zapewnienia wysokiej jakości usługi, systematycznie kontrolujemy pracowników ochrony na obiektach.

Stosujemy techniczne systemy kontroli pracy pracowników  (ACTIVE GUARD i SEVEN GUARD), które podnoszą skuteczność ochrony.

Oferujemy szeroki zakres usług ochrony.

Obok fizycznej ochrony osób i mienia, zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu, zabezpieczenia technicznego, a także zabezpieczenia imprez masowych i plenerowych. Doświadczona kadra i odpowiednia organizacja pracy gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Spółka działa w oparciu o koncesje MSWiA nr l-0057/02.

ADRES
Impuls Sp. z o. o.
ul. Poleska 19 D
66-400 Gorzów Wlkp.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
7:30 – 15:30

KONTAKT
Telefon: +48957252600
E-mail: marketing@impuls24.pl

IMPULS Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.