Niszczenie dokumentów

 

Zapewniamy bezpieczną utylizację dokumentów

Specjalistyczne niszczenie dokumentów odbywa się z zachowaniem IV poziomu bezpieczeństwa wg normy DIN 66399, co potwierdzamy stosownym certyfikatem

Obecnie coraz częściej pojawia się problem prawidłowego zniszczenia dokumentacji archiwalnej. Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. ( Dz.U. 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) na wszystkich posiadaczach takich dokumentów ciąży obowiązek właściwego przechowywania i skutecznego niszczenia w przypadku, gdy tego typu dokumenty są już zbędne.

Mając na względzie powyższe pragniemy przedstawić Państwu ofertę w zakresie niszczenia i zagospodarowania wszelkiej archiwalnej dokumentacji.
Bazując na naszym doświadczeniu chcielibyśmy, aby razem z Państwa pomocą udało się zmniejszyć ilość niepotrzebnej dokumentacji. Często zbiory przeznaczonych do niszczenia dokumentów są obszerne, zgromadzone w teczkach, skoroszytach czy segregatorach. Dodatkowym utrudnieniem są metalowe zszywki, spinacze, paski blachy i inne metalowe elementy, które poważnie ograniczają możliwość cięcia takich akt w konwencjonalnych, biurowych niszczarkach. Niezależnie od tego, nawet już bezużyteczne dla firmy lub instytucji i niepodlegające obowiązkowi archiwizacji „papiery” niejednokrotnie zawierają bardzo cenne informacje, których przejęcie przez konkurencję może oznaczać koniec kariery danego pracownika, a w skrajnych przypadkach upadłość firmy. Natomiast dokumenty podlegające obowiązkowi archiwizacji nie tylko zajmują miejsce, ale wymagają stałej ochrony i konserwacji aż do momentu upływu okresu ich obowiązkowego przechowywania.
Wówczas rodzi się kolejny problem: jak się ich pozbyć, aby nie wejść w konflikt z prawem?
Ty jesteś osobą odpowiedzialną za profesjonalne zniszczenie dokumentów. Nie możesz tego zrobić we własnym zakresie, bo dokumentów jest zbyt dużo. Nie chcesz aby przeznaczone do niszczenia akta były segregowane, wstępnie przygotowywane, gdyż to groziłoby ujawnieniem ich treści osobom niepowołanym. Nie chcesz także, aby przypadkowi ludzie wozili Twoje dokumenty i w nieznanym Ci miejscu dokonywali ich niszczenia, bo to nie daje Ci pewności. Co więc masz zrobić? Skorzystaj z naszej oferty!

Nasza usługa daje Ci pewność całkowitego i bezpiecznego zniszczenia niepotrzebnych dokumentów. Korzystając z naszych usług spełniasz wymagania Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018r. poz. 1000 z późn. zm.) w zakresie administrowania zbiorami danych osobowych, a także dbasz o zachowanie poufności dokumentacji służbowej powstającej w Twojej organizacji.

Z uwagi na specyfikę świadczonych usług jak i wymagań klientów nasza oferta cenowa i asortymentowa jest uzależniona od ilości, rodzaju jak również gatunku dokumentów. Po zapoznaniu się z potrzebami potencjalnych klientów i wyżej wymienionymi wymaganiami ceny są ustalane indywidualnie.

ADRES
Impuls Sp. z o. o.
ul. Poleska 19 D
66-400 Gorzów Wlkp.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
7:30 – 15:30

KONTAKT
Telefon: +48957252600
E-mail: marketing@impuls24.pl

IMPULS Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.