O nas

IMPULS Sp. z o. o.

ul. Poleska 19 D
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 5993168321

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7:30 – 15:30

 

Zarząd Spółki:
Prezes:  Zbigniew Sroczyński
Prokurent:  Marek Wiśniewski

Z nami współpraca się opłaca!

Jako Zakład Pracy Chronionej stwarzamy naszym klientom możliwość uzyskania ulgi we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości ok. 50% realizowanej usługi netto.

Uzyskujecie Państwo możliwość włączenia się do misji przywracania niepełnosprawnych do życia społeczno – zawodowego.
Uzyskujecie Państwo sposobność wspierania rozwoju fizycznego młodych ludzi uprawiających sport.
Wiarygodny i rzetelny wspólnik zawsze pozostaje w cenie.

Odpis na PFRON

IMPULS Sp. z o. o. jest Zakładem Pracy Chronionej (ZPCHr). Oznacza to, że zamawiającemu u nas usługi przysługuje obniżenie wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z tytułu realizacji przez Zakład Pracy Chronionej usług na rzecz zakładu zobowiązanego do dokonywania wpłat, na podstawie ustawy z dnia 9 listopada 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (tj. Dz. U. z 2011 nr 127 poz. 721 z zm.).

Historia firmy

Nasze początki datują się od 1982 r.

Głównym przesłaniem kierownictwa i pracowników pozostaje wszechstronne zaspokojenie rosnących oczekiwań klienta. Właśnie z myślą o Nim na bieżąco śledzimy i wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia światowej technologii oraz profesjonalizujemy kadry pracownicze.

Motywem przewodnim Spółki pozostaje odciążenie podmiotów gospodarczych od wszelkiej aktywności pozaprodukcyjnej (usługi utrzymania czystości, utrzymania terenów zewnętrznych, ochrony mienia, pomocy przy czynnościach okołoprodukcyjnych, niszczenia dokumentów itp.).

Trafność podejmowanych przedsięwzięć potwierdzają kontrahenci, którzy wysoko cenią sobie nasze doświadczenie, profesjonalizm, a zwłaszcza indywidualne i elastyczne podejście do zgłaszanych potrzeb.

Nasze referencje

ADRES
Impuls Sp. z o. o.
ul. Poleska 19 D
66-400 Gorzów Wlkp.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
7:30 – 15:30

KONTAKT
Telefon: +48957252600
E-mail: marketing@impuls24.pl

IMPULS Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.