https://impuls24.pl/wp-content/uploads/ochrona-red.png

Ochrona

Oferujemy szeroki zakres usług ochrony.

Obok fizycznej ochrony osób i mienia, zapewniamy profesjonalne usługi z zakresu, zabezpieczenia technicznego a także zabezpieczenia imprez masowych i plenerowych. Doświadczona kadra i odpowiednia organizacja pracy gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Spółka działa w oparciu o koncesje MSWiA nr l-0057/02.

Fizyczna ochrona
osób i mienia

Specjalizujemy się w ochronie fizycznej stałej lub doraźnej obiektów takich jak: zakłady produkcyjne, hurtownie, budynki administracyjne, budowy, sklepy, magazyny i inne obiekty.

Poznaj szczegóły

Monitoring

System monitoringu zapewnia całodobową ochronę obiektów, zabezpieczonych systemami alarmowymi i telewizją dozorową, poprzez stały odbiór sygnałów do własnego Centrum Monitorowania Alarmów wraz ze współdziałaniem naszych Grup Interwencyjnych.

Poznaj szczegóły

Zabezpieczenia
techniczne

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz innych instalacji niskoprądowych. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do projektowania i wykonawstwa systemów zabezpieczeń.

Poznaj szczegóły

Zabezpieczanie
imprez

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zabezpieczania imprez. Zabezpieczamy zarówno imprezy masowe, jak również inne wydarzenia wymagające ochrony, które nie podlegają zapisom ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Poznaj szczegóły